Našim klientům nabízíme široké spektrum zákroků estetické dermatologie.

Aplikace Dysportu a Botoxu

Používá se k vyhlazování mimických vrásek kolem očí a na čele. K redukci nežádoucího pocení podpaží, dlaní , plosek a čela.

Aplikace výplňových materiálů

Používá se kyselina hyaluronová ( Theosyal, Stylage, Pluryal, Juvéderm, Princess, Restylane,Filorga ) k vyplnění vrásek nosoretní rýhy, kolem očí, na čele, kolem úst, na bradě, krku a hrudníku zvětšení objemu rtů, tváří korekce jizev.

Mesoterapie

Mesoterapie je prováděná jehličkovou metodou nebo dermarollerem. Používá se k redukci drobných vrásek na obličeji, hrudníku, krku a celkovému omlazení pokožky, dále se pomocí mesoterapie aplikují látky do pokožky ve vlasech, které zlepšují kvalitu vlasu, urychlují růst a hlavně zamezují výpadu vlasů. Mesoterapií se dají redukovat striae/ pajizévky/. Novinkou v této oblasti je přístrojová mesoterapie pomocí Dermapenu.

Mikrodermabraze

Podtlakové broušení povchních vrstev pokožky. Používá se jako samostatná metoda nebo v kombinaci s jinými metodami jako je chemický peeling, aplikace účinných látkek, které omlazují a hydratují pokožku. Také se používá k broušení jizev po akne a k redukci strií.

Chemický peeling

Chemický peeling povrchový, střední a hluboký pomocí koncentrovaných ovocných kyselin nebo kyseliny trichlotoctové. Používá se jako metoda omlazování pokožky, odstraňování pigmentací, povrchních kožních útvarů- bradaviček , povrchních jizev po akne.

Lymfodrenáže dolních končetin

Lymfodrenáže se používají k léčbě chronických otoků dolních končetin, těžkých nohou, otoků kolem kotníků a oblasti kolen, prevence celulitidy na dolních končetinách.

Odstraňování drobných útvarů na těle

Odstraňování fibromů, stařeckých verruk pomocí chirurgické radiofrekvence, elektrokauteru nebo CO2 laseru.

Prodej doplňkové kosmetiky

Jako doplněk činnosti ordinace zde prodáváme některé vybrané značky dermatokosmetiky, které jsou nezbytnou součástí péče o kůži. Značky Aderma, Avene, Bioderma, Ducray, La Roche Posay, Neostrata, Eucerin, Sinova, Alina linné, Skin cap, Renokin. Tyto produkty prodáváme v celém spektru jejich nabídky.

Přístroje Medicaltech

Pro zákroky používáme vysoce kvalitní přístrojovou techniku firmy Medicaltech.

medical-tech

Adresa ordinace

Na Zápovědi 512
68601 Uherské Hradiště

Kontaktní údaje

tel.: 572 540 861

Ordinační doba

Po  7:30 - 12:00 13:00-15:00
Út 10:00 -12:00 13:00- 16:30
St  7:30 - 12:00 13:00- 15:00
Čt  7:30 - 12:00 13:00- 16:30
Pá  7:30 - 12:30